In de buurt van het Van Vredenburchcollege in Rijswijk is iemand maandagmiddag 19 mei neergestoken. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht. Dat meldt Omroep West.
Of er leerlingen van de middelbare school bij de steekpartij zijn betrokken, is nog onbekend. De steekpartij vond niet in de school plaats, maar wel in de buurt van het gebouw, aldus de politiewoordvoerder.
Ruzie tussen scholieren
Bij de school sprak een verslaggever van Omroep West met de scholieren. Zij gaven aan dat er een ruzie tussen medescholieren uit de hand liep. Een leerling liet aan de verslaggever weten dat het slachtoffer nog naar de school gerend.
Schoolplein afgezet
Het schoolplein is afgezet met politielinten. Vlak voor de ingang van de school staan er een aantal ambulances. Ruim honderd scholieren stonden na het incident te wachten, want zij mochten vanwege het politieonderzoek hun fiets niet van het schoolplein halen.
Alle leerlingen zijn inmiddels naar huis gestuurd.
Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk