Verdachten steekpartij Alblasserdam blijven mogelijk langer vastzitten
21 juli 2025 om 11:01
< 1 min lezen

Verdachten steekpartij Alblasserdam blijven mogelijk langer vastzitten

De verdachten die vastzitten voor de steekpartij in Alblasserdam waardoor een leraar zwaargewond raakte, worden eventueel na het weekend voorgeleid. Vrijdag oordeelde de rechter-commissaris dat hun aanhoudingen rechtmatig zijn, waarna ze nog drie dagen mogen worden vastgehouden.

Het Openbaar Ministerie besluit na het weekend over een voorgeleiding, aldus een woordvoerder. De rechter-commissaris bepaalt dan of de verdachten langer vast blijven zitten.

Onderzoek nog niet klaar

Het gaat om drie mannen tussen de 35 en 44 jaar uit Drieborg, Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht. Het besluit over de voorgeleiding laat onder meer op zich wachten doordat het onderzoek nog niet klaar is. Ook speelt een rol dat de termijn voor de voorgeleiding zaterdag verstrijkt, maar er wordt in het weekend niet voorgeleid.

Huizen doorzocht 

Donderdagavond heeft de politie huizen in Alblasserdam en Dordrecht doorzocht, maar niets gevonden. Een politiewoordvoerder kan niet zeggen waarom de woningen doorzocht werden.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Schooldirecteuren maken zich zorgen over leerlingen die in handen vallen van criminelen

    Gisteren om 10:14
    • Basisonderwijs

    Zeeuwse docenten maken kans op titel ‘Leraar van het Jaar’

    Gisteren om 09:30

Aankomende evenementen

09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
10 Dec
Proefstuderen faculteit Managementwetenschappen
  • Landelijk