25 oktober 2013 om 10:46
< 1 min lezen

Conferentie Genderverschillen in lerarenopleidingen

UTRECHT - In vergadercentrum In de Driehoek in Utrecht wordt door VHTO op 5 november de conferentie 'Genderverschillen in lerarenopleidingen' georganiseerd. Dat meldt VHTO.nl.

De conferentie is bedoeld voor lerarenopleiders en studenten van de lerarenopleidingen (pabo’s en de lerarenopleidingen wiskunde, natuurkunde, scheikunde, biologie, techniek en informatica; eerste- en tweedegraads).

Centrale vraag tijdens deze conferentie is: hoe moeten (toekomstige) leraren omgaan met verschillen tussen meisjes en jongens in de klas bij Wetenschap & Technologie in het basisonderwijs en bij de bètavakken, wiskunde, techniek en informatica in het voortgezet onderwijs?

Doel van het expertisebureau VHTO is om de participatie van meisjes en vrouwen aan bètawetenschap, techniek en ICT in Nederland te vergroten.

Surf voor meer informatie over de conferentie naar VHTO.nl.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Inspectie benadrukt strengere en gewijzigde toepassing van financiële sancties

    Vandaag om 13:44
    • Basisonderwijs

    Basisschool uit Utrecht ontvangt veel haatmail na besluit om te stoppen met Sinterklaas

    Vandaag om 11:47

Aankomende evenementen

27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht
28 Nov
PROMIS-ES symposium
  • Landelijk
03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg