Onderwijsraad zoekt informatie over werkplekleren
19 april 2023 om 18:07
< 1 min lezen

Onderwijsraad zoekt informatie over werkplekleren

De Onderwijsraad werkt aan een advies over werkplekleren in het mbo. De raad roept iedereen op die ervaring heeft met werkplekleren om voorbeelden en suggesties te delen. Dat meldt MBO Today. 

De Onderwijsraad werkt aan het advies vanwege het grote tekort aan vakmensen. Door het tekort kan ook het werkplekleren bij beroepsopleidingen in de knel komen. Door het gebrek aan begeleiding worden de tekorten alleen maar groter.

Meedenken 

Iedereen met ervaring met werkplekleren in het beroepsonderwijs kan meedenken. De Onderwijsraad wille alle adviezen, voorbeelden en suggesties gebruiken om tot een afgewogen advies te komen. Via een formulier op de website van de Onderwijsraad kan iedereen zijn ideeën inzenden. De uiterste inzenddatum is 16 juni 2023.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Recordaantal leerlingen doet mee aan Week van Gelijke Kansen 2025

    Vandaag om 08:44
    • MBO

    Scholen in Zeeland gaan eerder dicht vanwege storm Benjamin

    Gisteren om 13:29

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant