Yuverta-leerlingen betast tijdens discoavond van Summercamp Heino
15 augustus 2025 om 11:10
< 1 min lezen

Yuverta-leerlingen betast tijdens discoavond van Summercamp Heino

De discoavond van een zomerkamp van diverse scholen in Monfoort is vanwege gevoelens van onveiligheid eerder gestopt. Schoolleiding van Yuverta moest begin juli ingrijpen toen enkele vrouwelijke leerlingen zich onveilig voelden door betastingen om de dansvloer. Dit meldt het Algemeen Dagblad.

Schoolleider Nico Brenk deelt niets over de exacte gebeurtenissen en de daders, maar laat wel weten dat de meisjes er zijn geschrokken en zich onveilig voelden. “We hebben het heel serieus genomen.”

Summercamp Heino

Op Summercamp Heino in Wijhe waren meerdere scholen met begeleiders en docenten aanwezig, waaronder 170 12- en 13-jarigen van vmbo- en mbo-instelling Yuverta. Ouders zijn snel geinformeerd over het incident en een van de ouders wilde wellicht aangifte doen. Onduidelijk is of dat daadwerkelijk is gebeurd.

Door: Nationale Onderwijsgids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Verus en de Vereniging van Algemeen Bijzondere Scholen gaan vanaf januari samen verder

    12 december 2025 om 13:02
    • MBO

    Hoe maak je als docent LHBTIQA+ bespreekbaar in de klas?

    12 december 2025 om 10:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant