
AMSTERDAM - Er zijn in de wereld 28 miljoen oorlogskinderen die nooit een leraar zien. Dat mag niet zo zijn.
Van 9 tot en met 16 maart trekken de Radio 538 DJ's langs acht verschillende steden in Nederland. Met maar één doel: zoveel mogelijk geld ophalen voor onderwijs voor oorlogskinderen.
Doe ook mee
Je talent inzetten voor onderwijs staat dit jaar centraal. En iedereen heeft een talent, dus iedereen kan meedoen. Brownies bakken, eindeloos rondjes fietsen, beatboxen, nagels lakken. Laat het zien op het open podium naast de studiotruck.
We gaan speciaal op zoek naar zangtalent. Je maakt kans op een platencontract voor een single release en een duet met een bekende artiest. Maar ook als je geen podiumbeest bent kan je meedoen. Bedenk een goede actie en breng de opbrengst langs of maak het over.
Tag je Track
Vanaf vrijdag 5 maart is op de 538 voor WarChild website de playlist van de actieweek te vinden. Tag je favoriete track uit de playlist. Voor vijf euro verschijnt je naam tijdens je favoriete nummer op de website van 538 voor WarChild. En je maakt kans om je eigen plaat live aan te kondigen op de radio.
Natuurlijk kan je ook langskomen in een van de steden en de actie van dichtbij meemaken. Op de website vind je alle informatie om mee te doen. Blijf niet zitten. Kom in actie.
© Nationale Onderwijsgids