NOG Vacature Pedagogisch medewerker peutergroep VE – De Draaimolen

Functietitel:
Pedagogisch medewerker peutergroep VE – De Draaimolen
Online datum:
10-06-2024
Provincie:
Noord-Holland
Plaats:
Amsterdam
Sector:
Kinderopvang
FTE
1.0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Uren:
36
Soort vacature:
Fulltime
Opleidingsniveau:
MBO/HBO
Omschrijving:

Zoek jij een plek waar je je thuis voelt en waar je mooi en belangrijk werk doet? TintelTuin is die plek. Bij ons kun je je volledig richten op de ontwikkeling en groei van onze kinderen. Je wordt geholpen met extra taakuren, pedagogisch assistenten, huishoudelijk ondersteuners, pedagogisch coaches en senior pedagogisch medewerkers op de groep.

Kwaliteit staat bij ons voorop. Daarom kun je je talenten optimaal benutten en met onze opleidingen, trainingen en coaching uitgroeien tot de beste pedagogisch professional. Bovendien zijn we een grote organisatie en bieden we veel doorgroeimogelijkheden: van pedagogisch medewerker in schaal 6 tot en met locatiemanager in schaal 10. En doorgroeien naar een plek op kantoor kan ook.

Je werkt met een hecht team van betrokken en gemotiveerde collega’s die voor de beste zorg gaan. Tegelijkertijd zorgt TintelTuin voor jou, zodat je plezier hebt in je werk en je je gezien en gewaardeerd voelt.

Klaar voor je nieuwe plek? Leuk! We horen heel graag van je.

 

De locatie

“Wat groot, mooi, ruim en licht”, zeggen mensen vaak als ze bij ons voor het eerst binnen komen. Dat zou je van buiten echt niet zeggen.

Met ons Kindcentrum zitten we midden in de wijk en maken daar ook echt een onderdeel van uit. De Draaimolen kenmerkt zich door diversiteit. Verschillende karakters, achtergronden en leeftijden. Net als de kinderen is ook ons team heel divers. Een echte afspiegeling van de wijk waar ook veel verschillende mensen wonen. Dat maakt het een leuke en interessante mix.

Ondanks de verschillen werkt ons team heel goed samen en hebben we een heel open cultuur. We bieden een fijne werkplek met veel doorgroeimogelijkheden.

We hebben pas geïnvesteerd in nieuwe boeken voor ons boekenhoekje. We hebben een heleboel nieuwe boeken vooral gericht op diversiteit en inclusiviteit. Zodat alle verschillende kinderen zich erin kunnen herkennen.

Ontdek de locatie

Wat kan je van ons verwachten?

Om te beginnen bieden we jou natuurlijk salaris, eindejaarsuitkering, reiskostenregeling en 6 weken vakantie conform de CAO Kinderopvang. Maar daar bovenop bieden we je nog een flink aantal mooie extra’s. We noemen er een paar:

  • Allebei tevreden? Dan krijg je na 1 jaar een vast contract
  • Deelname aan de TintelTuin opleiding tot Pedagogisch professional. Ook kunnen we in overleg jouw studieschuld overnemen als het een opleiding in de kinderopvang betreft.
  • Veel doorgroeimogelijkheden, ook naar kantoorfuncties.
  • Aandacht voor jouw vitaliteit, waarbij beweging, voeding, rust en werkgeluk centraal staan.
  • Toegang tot de app YourCampus waarmee je flinke kortingen krijgt bij het boeken van vakanties, maar ook bij sportscholen en webwinkels, zoals Zalando en Bol.com.

Wat vragen we van jou?

  • Je hebt een relevant MBO of HBO diploma op zak. Twijfel je, doe dan de diploma-check.
  • Een goede beheersing van de Nederlandse taal
  • Je bent in het bezit van een VE- certificaat. Of bent bereid dit te behalen.
  • Je bent 36 uur per week beschikbaar.
  • Wil je zelf bepalen hoeveel en wanneer je werkt? Dan past werken in de Flexpool misschien bij jou.

Doe de diplomacheck

Gegevens Tinteltuin

Naam instelling:
Tinteltuin
Adres:
Klaprozenweg 75F
Postcode:
1033 NN
Plaats:
Amsterdam
Telefoonnummer:
088 078 07 48
Website:
https://www.tinteltuin.nl
Provincie:
Noord-Holland
Omschrijving:

TintelTuin is een toonaangevende kinderopvangorganisatie met meer dan 40 jaar ervaring in de regio's Amsterdam, Zaanstreek en Waterland. We streven ernaar om kinderen zelfverzekerd de wereld in te laten stappen en ouders te ondersteunen bij het verwezenlijken van hun ambities. Met ruim 900 betrokken medewerkers zorgen we voor meer dan 6000 kinderen op 91 locaties.

Bij TintelTuin staat samenwerking centraal. We werken samen met welzijnsorganisaties, schoolbestuurders, opleidingscentra, GGD's en gemeenten om hoogwaardige zorg en ondersteuning te bieden. Onze medewerkers zijn gepassioneerd en streven ernaar om de best mogelijke zorg te leveren. We hechten waarde aan een familiecultuur waar persoonlijke aandacht en korte lijnen centraal staan.

Innovatie en duurzaamheid zijn belangrijke pijlers binnen TintelTuin. We zijn leergierig en streven naar vernieuwende oplossingen om onze dienstverlening te verbeteren. Daarnaast nemen we onze verantwoordelijkheid voor de toekomst door duurzame keuzes te maken en waar mogelijk te kiezen voor duurzame opties.

Bij TintelTuin creëren we een plezierige omgeving waar kinderen zich thuis voelen. We streven ernaar om elke dag vol plezier en positiviteit te zijn, zodat kinderen zich kunnen ontwikkelen en genieten van hun tijd bij ons. We nodigen je uit om kennis te maken met ons team en ons pedagogisch beleid te ontdekken. Samen bouwen we aan een betere toekomst voor alle kinderen.

NOG Topvacatures