NOG Vacature 1e graads docent wiskunde

Functietitel:
1e graads docent wiskunde
Online datum:
23-05-2024
Provincie:
Utrecht
Plaats:
Zeist
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0.5 - 1.0
Dienstverband:
Vast
Uren:
20 - 40
Salarisschaal:
Afhankelijk van werkervaring
Ervaring:
3 tot 5 jaar
Opleidingsniveau:
HBO/WO
Omschrijving:

Het Christelijk Lyceum Zeist is op zoek naar een

1e graads docent wiskunde

Het Christelijk Lyceum Zeist is op zoek naar een enthousiaste en bekwame 1e graads docent wiskunde die vanaf 1 augustus 2024 de sectie wil komen versterken. Als opleidingsschool staan wij open voor sollicitanten die nog in opleiding zijn.

Het betreft een parttime of fulltime (0,5 -1,0 fte) positie. 

Onze visie op goed onderwijs? Bouwen aan goede relaties met leerlingen en docenten, kennis en vaardigheden vergroten, zelfstandigheid bevorderen en leren samenwerken. 

Als docent wiskunde speel je een cruciale rol in het begeleiden en motiveren van onze leerlingen. Je bent verantwoordelijk voor het ontwikkelen van lesplannen, het bieden van individuele ondersteuning en het bijdragen aan de algehele ontwikkeling van het curriculum. 

Wat krijg je?

 • Een stimulerende werkomgeving,
 • veel ruimte voor eigen initiatief en zelfontplooiing,
 • een goed introductietraject en een eigen coach,
 • een tijdelijk contract met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid,
 • salaris dat afhankelijk is van je werkervaring,
 • opleidingsbudget naar keuze inzetbaar,
 • individueel inzetbaar keuzebudget variërend van taakverlichting tot incidenteel verlof,
 • een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten,
 • toegang tot de fitnessruimte en yoga lessen,
 • een telefoonvergoeding,
 • een Macbook in bruikleen,
 • deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering.

Wat neem je mee?

De ideale kandidaat heeft uitstekende kennis van wiskunde en weet de leerlingen te boeien en te motiveren, jij kan een positieve en ondersteunende leeromgeving creëren.

Je hebt een relevante onderwijsbevoegdheid, of in de laatste fase van je opleiding, aantoonbare ervaring in het lesgeven op dit niveau en een sterke affiniteit met de identiteit van onze school. Je bent een gepassioneerde docent die graag wil bijdragen aan de groei en ontwikkeling van onze leerlingen.

De sectie Wiskunde

De sectie is een fijne mix van jonge en oudgediende collega’s. De onderlinge samenwerking en communicatie verloopt prettig en informeel. We vullen elkaar goed aan in onze expertise. We zijn altijd bezig met nieuwe ideeën en ontwikkelingen en het is prettig als je daarin meedenkt. Korte lijntjes, waardoor je snel dingen gedaan krijgt, dat is waar wij voor staan. Kortom, een vakgroep waar je aan de ene kant veel vrijheid krijgt en aan de andere kant er niet alleen voor staat.

Enthousiast geworden?

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. De vacature sluit op 16 juni 2024.Wil je meer informatie over deze vacature? Neem dan contact op met mevrouw Maxime ter Burg, m.terburg@clz.nl of via telefoonnummer 030 – 692 48 20. Geschikte kandidaten worden al voor de sluitingsdatum uitgenodigd.

Meer informatie over het Christelijk Lyceum Zeist vind je op www.clz.nl

Het Christelijk Lyceum Zeist maakt deel uit van de stichting CVO Groep (www.cvog.nl),

een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht . De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Gegevens Christelijk Lyceum Zeist

Naam instelling:
Christelijk Lyceum Zeist
Adres:
Lindenlaan 23
Postcode:
3707 EP
Plaats:
Zeist
Telefoonnummer:
030 692 4820
Website:
https://www.clz.nl/
Provincie:
Utrecht

NOG Topvacatures