Vanaf januari 2011 krijgt het NOS Jeugdjournaal er een nieuw gezicht bij. Siham Raijoul (24) start dan als presentator van dat journaal.

Siham studeert aan Fontys Hogeschool Journalistiek (FHJ) in Tilburg en was al als freelancer verbonden aan het jeugdjournaal.

Siham Raijoul is geen onbekende bij het NOS Jeugdjournaal. Eind 2007, begin 2008 liep ze daar stage. Dat beviel van weerszijden zo goed dat ze sindsdien als freelance redacteur bij het Jeugdjournaal is blijven werken.

Daarnaast werkt ze al een aantal jaren als presentator/verslaggever bij de regionale omroep in Noord-Brabant.

Vanaf januari werkt Siham volledig in een full timebaan voor het NOS Jeugdjournaal, waar ze het presenteren zal combineren met bureauredactie.

Studenten of afgestudeerden van FHJ zijn geen onbekenden bij het jeugdjournaal. Zo werkten Frank du Mosch en Winfried Baijens er al eerder. Pepijn Crone die het jeugdjournaal nu ook presenteert, is eveneens een oud-student van FHJ.