NOG Vacature Leerkracht groep 6 De Windwijzer

Functietitel:
Leerkracht groep 6 De Windwijzer
Online datum:
15-05-2024
Provincie:
Flevoland
Plaats:
Almere
Sector:
Basisonderwijs
FTE
0,8 - 1,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Uren:
32 - 40
Opleidingsniveau:
PABO
Omschrijving:

Vind je het belangrijk dat je een 'wow-moment' beleeft wanneer je een school binnen wandelt? Hecht je waarde aan een goede band opbouwen met collega's in de school maar ook daarbuiten? Dan zou dit wel eens de perfecte plek voor jou kunnen zijn! 

Wat bieden wij je je?

Ons werk draait om jou. Daarom houden we het persoonlijk en zorgen we goed voor je. We gaan graag het gesprek met je aan over de beste balans tussen werkplezier, persoonlijke ontwikkeling en een eerlijke beloning. Wij bieden jou:

 • Uitstekende arbeidsvoorwaarden
 • Werken in een dynamische werkomgeving met gemotiveerde collega’s
 • Wetenschap en onderwijs komen bij ons samen
 • De mogelijkheid van een didactisch coach die jou verder brengt in je ontwikkeling
 • Een prettige werkomgeving en een enthousiaste groep kinderen
 • Werktijdfactor vanaf 0,4 (meerdere dagen is bespreekbaar)
 • Mogelijkheid tot kinderopvang op de werkplek

Werk jij vanuit je passie met het oudere kind? Dan is deze vacature voor jou!

Wat vragen wij je?

 • Je bent een vierdejaars Pabo student die op zoek is naar een leer/werkplekje
 • Je bent een leerkracht en op zoek naar een nieuwe uitdaging
 • Je bent beschikbaar vanaf januari 2024 en op zoek naar een vast dienstverband vanaf schooljaar 2024-2025
 • Je hebt affiniteit met het werken met leerlingen in de midden- en/of bovenbouw
 • Je werkt graag op een onderzoekende manier aan het verbeteren van ons onderwijs
 • Je bent een echte teamplayer en je beschikt over een open en nieuwsgierige houding
 • Bent geïnteresseerd in het bewegend leren
 • Samenwerking met ouders en collega’s voor een optimale ontwikkeling van het kind

Over de Windwijzer

Je voelt je direct thuis wanneer je deze mooie school binnen stapt. Een vriendelijke managementassistent ontvangt je met een lekkere kop koffie of thee en iedere collega die je tegenkomt zegt vriendelijk gedag. Wij zijn een lerende organisatie en bouwen op een onderzoekende wijze elke dag aan ons Daltononderwijs. Er wordt in de klassen gewerkt aan persoonlijke leerdoelen, er wordt veel leertijd besteed aan het reken-, taal, en leesonderwijs Ben je, na deze beknopte informatie, nieuwsgierig geworden? Laat dan snel van je horen en we vertellen je er graag meer over!

Meer weten over onze school? Bezoek onze website www.windwijzer-almere.nl of bekijk ons Facebook account voor sfeerbeelden van onze school.

Interesse?

Stuur Harmien (adjunct-directeur) een WhatsApp of bel naar 06-16087914. Uiteraard kun je ons ook mailen: directie@windwijzer-almere.nl

Je kunt ook direct solliciteren via ons online sollitatieformulier.

Gegevens Oecumenische Daltonschool De Windwijzer

Naam instelling:
Oecumenische Daltonschool De Windwijzer
Adres:
Kraaiennest 4
Postcode:
1319 DA
Plaats:
Almere
Telefoonnummer:
036 524 05 40
Website:
https://windwijzer-almere.nl
Provincie:
Flevoland
Omschrijving:

Oecumenische daltonschool De Windwijzer is een prachtige basisschool gelegen in Almere. Met een oecumenisch-christelijke identiteit biedt de school een inspirerende en inclusieve leeromgeving waarin kinderen van verschillende religieuze en culturele achtergronden zich welkom voelen.

Als oecumenische school staat De Windwijzer open voor zowel protestantse als katholieke tradities, en bevordert het begrip en verbondenheid tussen verschillende geloofsovertuigingen. Het christelijk geloof vormt een inspiratiebron voor het dagelijks leven op school, waar normen en waarden zoals respect, naastenliefde en verantwoordelijkheid centraal staan.

De Windwijzer is onderdeel van Stichting Prisma Almere, een overkoepelende stichting die zich inzet voor het bieden van kwalitatief onderwijs en het bevorderen van de persoonlijke ontwikkeling van kinderen in Almere. Als onderdeel van deze stichting profiteert De Windwijzer van de ondersteuning, expertise en gezamenlijke visie van Stichting Prisma Almere.

Het daltononderwijs vormt de basis van het pedagogische beleid van De Windwijzer. Kinderen worden gestimuleerd om actief en zelfstandig te leren, waarbij ze keuzes maken, verantwoordelijkheid nemen en samenwerken. Door middel van een uitgebalanceerd curriculum, dat zowel de academische als sociaal-emotionele ontwikkeling omvat, worden de kinderen voorbereid op een succesvolle toekomst.

Het team van De Windwijzer bestaat uit professionele en betrokken leerkrachten die zich inzetten voor het welzijn en de groei van elk kind. Ze bieden een stimulerende en ondersteunende leeromgeving, waarin kinderen worden aangemoedigd om hun eigen talenten te ontdekken en te ontwikkelen. Het team werkt nauw samen met ouders/verzorgers, die worden uitgenodigd om actief deel te nemen aan het onderwijsproces.

De school beschikt over moderne faciliteiten, zoals goed uitgeruste lokalen, een bibliotheek, een gymzaal en groene buitenruimtes waar kinderen kunnen spelen en de natuur kunnen verkennen. Er worden ook regelmatig buitenschoolse activiteiten en projecten georganiseerd om het leren te verrijken en de horizon van de kinderen te verbreden.