NOG Vacature Leerkracht Invalpool

Functietitel:
Leerkracht Invalpool
Online datum:
21-06-2024
Provincie:
Friesland
Plaats:
Meerdere locatie's
Sector:
Basisonderwijs
Omschrijving:

Ben jij klaar voor een avontuurlijke reis door het onderwijslandschap? We zoeken gepassioneerde leerkrachten die niet bang zijn om buiten hun comfortzone te stappen en op verschillende scholen te schitteren. Met jouw pedagogische kracht en flexibele instelling ben je een waardevolle aanwinst voor ons team. Je krijgt de kans om te presteren op verschillende locaties en je horizon te verbreden terwijl je jezelf continu blijft ontwikkelen.

Hoewel je minder betrokken bent bij een school, heeft dit ook zo zijn voordelen:

  • Je maakt kennis met verschillende scholen, leerlingen en onderwijsmethoden.
  • Je leert en groeit door middel van nieuwe uitdagingen en ervaringen.
  • Jouw inzet wordt enorm gewaardeerd door scholen. Je maakt echt het verschil!
  • En last but not least... door deel uit te maken van de invalpool bouw je een breed scala aan ervaring op en verbeter je continu je vaardigheden als leerkracht.

Invallen is absoluut een uitdaging, aangezien je niet altijd van tevoren weet welke groep je zal lesgeven. Het feit dat je het net iets anders doet dan de reguliere leerkracht maakt het juist interessant en stimulerend. Het bekende "uitproberen" hoort echt bij het invalwerk, en het geeft je de kans om je creativiteit en aanpassingsvermogen te laten zien.

Elke invalpooler krijgt sowieso een 'stamschool’ met vaste werkdagen. Een "stamschool" is de school waar een invalpooler naartoe gaat op dagen waarop er geen aanvraag voor invalwerk is. Op deze dagen krijgt de invalpooler taken die zij of hij in overleg met de school oppakt.

Hoe dit er precies uit gaat zien, dat kan variëren. Elke invalpooler is minimaal één dag per week beschikbaar voor invalwerk en mag zelf kiezen welke dag dat is. De meeste dagen ga je, uiteraard, naar allemaal verschillende scholen binnen KyK om in te vallen. Maar als er geen aanvraag is en het is wel je werkdag, dan ga je naar je stamschool.

Ben je enthousiast? We heten je van harte welkom om samen een waardevolle bijdrage te leveren aan het onderwijs en de ontwikkeling van onze leerlingen. Laten we samen een inspirerende en betekenisvolle reis maken in het onderwijs!

 

Wil je solliciteren of heb je nog vragen over de functie? Neem dan contact op met onze HR-medewerker Jente Bulthuis: jente.bulthuis@kykscholen.nl.

Gegevens KyK Scholen

Naam instelling:
KyK Scholen
Adres:
Bredyk 4
Postcode:
8601 ZD
Plaats:
Sneek
Telefoonnummer:
0515 - 857 020
Website:
https://kykscholen.nl/
Provincie:
Friesland
Omschrijving:

Binnen KyK werken 34 basisscholen samen om passendopenbaar onderwijs te bieden voor kinderen in de gemeenten Harlingen,Súdwest-Fryslân, Fryske Marren, Leeuwarden en de Waadhoeke.

Bij KyK laten we kinderen zien wat zij de toekomst kunnenbieden. En daar is lef voor nodig. Waarom? Zonder lef kun je niet leren. Kom jeniet verder. Want leren doe je met vallen en opstaan, toch?

Dat doen we samen. Samen met kinderen, ouders enleerkrachten. Samen vanuit de regio, stad en platteland.

KyK, dat noemen wij nou Krêft yn Kollektyf.