Nationale Onderwijsgids

NOG Vacature Docent Economie Revius Lyceum Doorn

Functietitel:
Docent Economie Revius Lyceum Doorn
Online datum:
08-03-2023
Aanvang functie:
01-08-2023
Provincie:
Utrecht
Plaats:
Doorn
Sector:
Voortgezet Onderwijs
FTE
0,6
Dienstverband:
Tijdelijk
Uren:
20 - 26
Soort vacature:
Parttime
Salarisschaal:
3001 - 6059
Ervaring:
3 tot 5 jaar
Opleidingsniveau:
HBO/WO
Omschrijving:

Het Revius Lyceum Doorn zoekt per 1 augustus 2023 een docent Economie (eerstegraads) voor 0,6 fte.

 

Iedereen is welkom op onze open christelijke school. Respect voor de ander en openheid naar elkaar zijn voor ons een vanzelfsprekendheid. Wij willen leerlingen opleiden tot (zelf)bewuste, bekwame en kritische burgers die zich betrokken voelen met de wereld om hen heen.  Wij willen met ons onderwijs de blik van onze leerlingen op de wereld verbreden en ze voorbereiden op de toekomst. 

 

Op het Revius Lyceum in Doorn willen we dat leerlingen én medewerkers voelen dat ze ertoe doen. Leerlingen leren van docenten, van elkaar, uit boeken, door verhalen en via digitale bronnen. Ze leren door te onderzoeken, te doen en zichzelf uit te dagen door nieuwsgierig, creatief en kritisch te zijn. Wij leren leerlingen zoveel mogelijk verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen leerproces. Daarnaast stimuleren we elkaar om nieuwsgierig, creatief en kritisch te zijn. En niet onbelangrijk: we werken en leren ook om plezier te hebben! Het Revius Lyceum Doorn kenmerkt zich door een collegiale werksfeer.

Neem een kijkje in het Revius

Wij leren leerlingen zoveel mogelijk verantwoordelijkheid te nemen voor hun eigen leerproces. Daarbij leren ze zichzelf doelen te stellen, cyclisch te werken en zichzelf elke dag te verbeteren. Wij reflecteren voortdurend op ons eigen handelen en onze eigen ontwikkeling en verwachten dat ook van onze leerlingen.

 

Jouw achtergrond

Je maakt verbinding met de leerlingen en je brengt jouw vak op inspirerende en bevlogen wijze over. Dat is waar jij als docent ​economie in uitblinkt. Om dat te kunnen verwezenlijken bieden wij je de faciliteiten die je hiervoor nodig hebt. Je werkt aan de ontwikkeling van je vak en levert daarmee een actieve bijdrage aan een fijne schoolomgeving. Aansluitend hierop krijg jij de ruimte om samen met je vakgroep een eigen invulling te geven aan de functie van docent economie.

 

Om dat te kunnen doen heb jij:

·      de bevoegdheid om als eerstegraads docent economie te werken of je bent in de laatste fase van je opleiding;

·      ervaring met het lesgeven aan zowel onderbouw-, bovenbouw- en examenleerlingen;

·      het enthousiasme om een actieve bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van het vak;

·      de passie om mentor te zijn.

 

Wat wij jou bieden

Iets bereiken en het ontdekken en ontwikkelen van je talenten kan alleen in een veilige leeromgeving. Wij vinden het belangrijk dat ieder mens, iedere leerling en iedere medewerker zich van betekenis en veilig voelt. We geven elkaar het vertrouwen om te mogen ontdekken wie we zijn, waar we goed in zijn en te leren van onze fouten. Door de inzet van docentencoaches word je het hele jaar goed ondersteund. Dat is slechts het begin, want daarnaast mag je rekenen op passende arbeidsvoorwaarden zoals:

·      een tijdelijk contract met uitzicht op een vaste aanstelling bij gebleken geschiktheid,

·      salaris dat afhankelijk is van je werkervaring €3001 - €6059,

·      een financiële tegemoetkoming in reis- en verhuiskosten,

·      eindejaarsuitkering van 8,33%,

·      een ruim scholings- en professionaliseringsbeleid,

·      telefoonvergoeding,

·      elke dag vers fruit,

·      mogelijkheid tot deelname aan het fietsplan,

·      de keuze tussen een Macbook of een Windows laptop,

·      deelname aan een collectieve zorgverzekering via de CVO Groep,

·      deelname aan een collectieve arbeidsongeschiktheidsverzekering. 

 

Solliciteren

Reageer op deze vacature door op de sollicitatiebutton te klikken en je gegevens in te vullen. Jouw motivatie en cv kun je uploaden en meezenden met het formulier. Reageren kan tot 21 maart 2023. Wil je meer informatie over de vacature? Neem dan contact op met ​mevr. Eline Grammatikas​ via e-mail: ​E.grammatikas@reviusdoorn.nl  of telefoonnummer (0343) 412145.

In verband met de krokusvakantie is de school gesloten van 27 februari tot 3 maart 2023.

Meer informatie over het Revius Lyceum Doorn vind je op www.reviusdoorn.nl.

Het Revius Lyceum Doorn maakt deel uit van de stichting CVO Groep (www.cvog.nl),  een open christelijke scholengroep voor het voortgezet onderwijs in Zuidoost-Utrecht.

De CVO Groep Zuidoost-Utrecht heeft een samenwerkingsverband met hogeschool HAN (ALO-opleiding) en Hogeschool Utrecht en de Universiteit Utrecht. 

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Gegevens Revius Lyceum Doorn

Naam instelling:
Revius Lyceum Doorn
Plaats:
Doorn
Provincie:
Utrecht
Omschrijving:

De school
Het Revius Lyceum Doorn is een school voor Mavo Plus, Ondernemende Havo, Veelzijdig VWO: atheneum, tweetalig atheneum en tweetalig gymnasium. Onze visie is gebaseerd op drie A’s: Aandacht, Ambitie en Actief Leren. Wij zetten in op iPadonderwijs, waarmee in de onderbouw al is gestart. Een ander speerpunt is het stimuleren van het ondernemend denken en het ontwikkelen van ondernemersvaardigheden van leerlingen, met name binnen de afdeling Ondernemende Havo.
De persoonlijke ontwikkeling van medewerkers vinden wij belangrijk, daarom participeren wij in LeerKRACHT. De school telt 1.450 leerlingen en werkt met een 75-minutenrooster. Er zijn 109 docenten werkzaam en 49 onderwijsondersteunende collega's. De schoolleiding bestaat uit de rector en 4 conrectoren.

NOG Topvacatures