13 augustus 2019 om 11:22
< 1 min lezen

TOP Week verwelkomt 3700 nieuwe studenten in Tilburg

Aan het eind van de zomervakantie beginnen de introductieweken voor eerstejaars studenten. In Rotterdam wordt de Eurekaweek georganiseerd, in Maastricht kunnen studenten deelnemen aan INKOM 2019 en in Groningen is de KEI-week begonnen. Tilburg heeft de TOP Week. Dit meldt Tilburg University.

TOP Week is de jaarlijkse introductieweek voor nieuwe studenten van het hoger onderwijs in Tilburg. Deze week vol activiteiten, waaraan dit jaar 3700 studenten meedoen, vindt plaats van maandag 19 tot en met vrijdag 23 augustus. TOP Week staat volledig in het teken van het leren kennen van elkaar en Tilburg als studentenstad. 
 
Alles wat Tilburg te bieden heeft komt aan bod. Van een spellendag in het Leijpark, een lunch in het gloednieuwe Spoorpark en de traditionele Cantus in de Spoorzone tot een festival in de Muzentuin en het Vrijheidspark, waar de eerstejaars ook een stukje geschiedenis van de stad mee krijgen. 
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • HBO

    Voornamelijk Duitse studenten volgen een opleiding in Limburg

    Gisteren om 14:08
    • HBO

    Vanaf 2026 kunnen Google en Microsoft vervangen worden voor Europese clouddienst in onderwijs

    Gisteren om 09:46

Aankomende evenementen

27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht
28 Nov
PROMIS-ES symposium
  • Landelijk
03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg