15 jaar cel en tbs geëist voor Limburgs oppasstel
23 januari 2023 om 12:31
< 1 min lezen

15 jaar cel en tbs geëist voor Limburgs oppasstel

Het Openbaar Ministerie heeft maandag 15 jaar cel en tbs met dwangverpleging geëist tegen een Limburgs stel vanwege zeer vergaande ontucht met zeven oppaskinderen tussen 1 en 6 jaar oud in de regio Eindhoven. Bij de rechtbank in Den Bosch sprak de officier van justitie van "een serie aan monsterlijke feiten".

De twee verdachten hebben grotendeels bekend. Nancy D. (54) uit Herkenbosch en Peter S. (59) uit Heel leerden elkaar in 2018 kennen en hadden een perverse sm-relatie. Ze hadden fantasieën op het gebied van nazisme, dierenporno, kinderporno en het verkrachten van D.’s dochter.

Videoverbinding 

In 2019 bood D. zich via een bemiddelingssite aan als oppas. De kinderen waar de vrouw oppaste werden op gruwelijke wijze vernederd en verkracht. In totaal zou de vrouw zeker twintig keer kinderen hebben misbruikt. D. keek op die momenten via een videoverbinding live mee en gaf D. opdracht wat ze moest doen. Bovendien maakte D. video’s voor S. als hij niet kon meekijken.

“Dit is een zaak waarvan je nekharen overeind gaan. Een weerzinwekkende zedenzaak die niet gruwelijker lijkt te kunnen”, zei de officier van justitie.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Kinderopvang op sommige plekken gesloten omdat personeel niet op locatie kan komen

    Vandaag om 14:00
    • Kinderopvang

    Deze kinderopvang laat kinderen buiten in de sneeuw slapen

    Gisteren om 12:06

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant