22 mei 2019 om 07:56
< 1 min lezen

Verantwoordingsdebat met onder meer vragen mbo-studenten week uitgesteld

De Tweede Kamer stelt het verantwoordingsdebat met premier Rutte en minister Hoekstra van Financiën over de verantwoordingsstukken van 2018, een week uit. Een aantal vragen die door mbo-studenten zijn opgesteld, zullen tijdens dit debat aan bod komen. Dit meldt de Tweede Kamer.

Op Verantwoordingsdag, woensdag 15 mei, nam de Voorzitter van de Tweede Kamer, Khadija Arib de jaarverslagen van het rijk en de ministeries over 2018 in ontvangst van minister Hoekstra van Financiën. In deze stukken staat hoeveel  geld er is uitgegeven en waaraan. Ook staat erin of de doelen in het afgelopen jaar zijn waargemaakt. 
 
Op maandag 20 mei bogen honderd mbo-studenten in de Tweede Kamer zich over deze jaarverslagen. Samen formuleerden zij kritische vragen waarvan een aantal vandaag tijdens het debat zal worden voorgelegd. 
 
Het verantwoordingsdebat is live te volgen via deze website. Lees hier meer over Verantwoordingsdag. 
 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    Gisteren om 11:29
    • MBO

    Week van de Studiekeuze helpt jongeren en hun ouders tijdens een belangrijk proces

    Gisteren om 11:24

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland