22 mei 2019 om 11:56
< 1 min lezen

Verantwoordingsdebat met onder meer vragen mbo-studenten week uitgesteld

De Tweede Kamer stelt het verantwoordingsdebat met premier Rutte en minister Hoekstra van Financiën over de verantwoordingsstukken van 2018, een week uit. Een aantal vragen die door mbo-studenten zijn opgesteld, zullen tijdens dit debat aan bod komen. Dit meldt de Tweede Kamer.

Op Verantwoordingsdag, woensdag 15 mei, nam de Voorzitter van de Tweede Kamer, Khadija Arib de jaarverslagen van het rijk en de ministeries over 2018 in ontvangst van minister Hoekstra van Financiën. In deze stukken staat hoeveel  geld er is uitgegeven en waaraan. Ook staat erin of de doelen in het afgelopen jaar zijn waargemaakt. 
 
Op maandag 20 mei bogen honderd mbo-studenten in de Tweede Kamer zich over deze jaarverslagen. Samen formuleerden zij kritische vragen waarvan een aantal vandaag tijdens het debat zal worden voorgelegd. 
 
Het verantwoordingsdebat is live te volgen via deze website. Lees hier meer over Verantwoordingsdag. 
 

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Verus en de Vereniging van Algemeen Bijzondere Scholen gaan vanaf januari samen verder

    Gisteren om 13:02
    • MBO

    Hoe maak je als docent LHBTIQA+ bespreekbaar in de klas?

    Gisteren om 10:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant