12 oktober 2021 om 14:21
< 1 min lezen

Gemeente Den Haag verlost slachtoffers toeslagenaffaire van schulden

Van 1300 Haagse slachtoffers van de toeslagenaffaire worden deze week de gemeentelijke schulden vroegtijdig van kwijtgescholden. Het gaat in totaal om 3702 schuldvorderingen met een waarde van ruim 2 miljoen euro. Dit meldt RLT Nieuws.

“Duizenden gezinnen zijn jarenlang onterecht als fraudeurs aangemerkt. Door de schulden die zij hebben als gevolg van de toeslagenaffaire bij de gemeente hebben kwijt te schelden zorgen we voor rust en verlichting.” Dat liet de gemeente Den Haag gisterenavond in een verklaring weten.

Afhandeling toeslagenaffaire

Begin vorige maand werd bekend dat zeker honderd gemeenten bezig zijn met het kwijtschelden van gemeentelijk schulden van slachtoffers van de toeslagenaffaire. De oplossingen van de verschillende gemeenten zijn heel prettig. Want de afhandeling van de toeslagenaffaire gaat langzamer dan verwacht. Dat meldde staatsecretaris Alexandra van Huffelen afgelopen maand

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van kinderopvang
    • Kinderopvang

    Veertien jaar cel voor oud-leraar die ex doodstak bij kinderopvang in Hardenberg

    16 oktober 2025 om 15:02
    • Kinderopvang

    GO! Kinderopvang Lelystad waarschuwt ouders voor auto-inbraken

    15 oktober 2025 om 14:58

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant