Docent (33) aangehouden voor grensoverschrijdend gedrag richting leerlingen
21 maart 2025 om 09:00
< 1 min lezen

Docent (33) aangehouden voor grensoverschrijdend gedrag richting leerlingen

Een 33-jarige docent uit Hellevoetsluis is aangehouden omdat hij op een middelbare school in Brielle twee leerlingen seksueel zou hebben lastiggevallen. Volgens de politie wordt hij verdacht van seksueel grensoverschrijdend gedrag richting de leerlingen. De man is donderdag voorgeleid aan de rechter-commissaris en blijft nog veertien dagen vastzitten.

Rector Michael Scheffers van het Maerlant College in het stadje op Voorne-Putten zegt dat de leraar inmiddels is ontslagen. “We kregen de eerste signalen in februari en hebben ook zelf onderzoek gedaan. Op basis daarvan is hij met onmiddellijke ingang ontslagen.”

Veilige leer- en werkomgeving

De school heeft ouders, leerlingen en collega’s geïnformeerd. “We willen een veilige leer- en werkomgeving zijn”, stelt de rector. Het Maerlant College is een brede scholengemeenschap met circa 1350 leerlingen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Rianne Letschert (D66) nieuwe minister van Onderwijs

    Vandaag om 16:14
    • Docenten

    Rijk investeert miljoenen in onderwijsregio Almere – Lelystad

    Vandaag om 14:53

Aankomende evenementen

05 Feb
Informatie groep 8 leerlingen MOTION Beweeg College
  • Zuid-Holland
10 Feb
Vakbeurs IPON 2026
  • Utrecht
10 Feb
Open huis – Stip VSO Utrecht
  • Utrecht