Campus Erasmus Universiteit Rotterdam heropent op vrijdag 17 mei
16 mei 2024 om 18:21
< 1 min lezen

Campus Erasmus Universiteit Rotterdam heropent op vrijdag 17 mei

De aangekondigde pro-Palestina demonstratie op campus Woudestein heeft, na sluiting van de gebouwen op dringend advies van de driehoek, vandaag geen doorgang gevonden op het terrein van de Erasmus Universiteit Rotterdam. De campus blijft donderdag 16 mei dicht, maar op vrijdag 17 mei zullen de gebouwen openen en alle colleges, werkzaamheden, tentamens en andere activiteiten hervat worden. Dat meldt de Erasmus Universiteit Rotterdam.

Een aantal pro-Palestijnse organisaties heeft hun demonstratie van vandaag verplaatst naar het stationsplein van Rotterdam Centraal. Op sociale media van organiserende partijen is te lezen dat zij wel van plan zijn om op een ander moment alsnog naar campus Woudestein te komen.

Veiligheidsmaatregelen 

De universiteit treft daar, wederom in samenwerking met de driehoek van burgemeester, politie en OM, de nodige voorbereidingen voor. Veiligheid staat uiteraard voorop, en in samenspraak met de driehoek zullen de komende tijd de nodige veiligheidsmaatregelen genomen worden. 

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • Universiteit

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Vandaag om 15:15
    • Universiteit

    Hypotheekadviseur wil studieschuld niet langer laten meetellen bij hypotheekaanvraag

    Gisteren om 09:32

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant