Paul de Leeuw maakt een tweede seizoen van Niet Klein Te Krijgen
31 augustus 2023 om 16:52
< 1 min lezen

Paul de Leeuw maakt een tweede seizoen van Niet Klein Te Krijgen

Paul de Leeuw gaat een tweede seizoen Niet Klein Te Krijgen maken. In de eerste serie die vanaf april van dit jaar werd uitgezonden, volgde De Leeuw vijf tieners met kinderkanker. Dat meldt het AD. 

De eerste reeks maakte diepe indruk op de verschillende televisiekijkers. Tv-columnist Angela de Jong vond het programma het mooiste dat ze in lange tijd gezien had. “Paul laat zien wat ze ten diepste vooral zijn: gewoon kinderen. Hij benadert ze totaal onbevangen en gelijkwaardig, niet bang om een harde grap te maken over een kaal hoofd of om een zwaar onderwerp als de dood aan te snijden.”

Opnames zijn gestart 

De opnames voor de tweede reeks zijn inmiddels gestart. Wanneer de serie op televisie te zien zal zijn is nog niet bekend.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 
Beeld: BNNVARA

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    OESO kritisch over het gebruik van AI binnen het onderwijs

    Vandaag om 12:12
    • Voortgezet Onderwijs

    Profielwerkstuk: wat is het + tips en trucs

    Vandaag om 10:41

Aankomende evenementen

19 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Papendrecht
  • Zuid-Holland
20 Jan
Open Huis – Willem de Zwijger College Hardinxveld- Giessendam
  • Zuid-Holland
21 Jan
Themabijeenkomst ‘Houdingen ten opzichte van DEI-initiatieven: Huidige trends en toekomstige richtingen’
  • Utrecht