26 september 2012 om 10:21
< 1 min lezen

Vanaf 2013 techniekatelier in Weert

WEERT – Vanaf volgend jaar kunnen jongeren, scholieren en andere belangstellenden in de regio Weer kennismaken met wetenschap en techniek in het nieuwe C-Tech Lab. Dit Techniekatelier is een initiatief van Hans Gubbels, directeur van het Discovery Center Continium te Kerkrade.

Het Continium wil op vier verspreide locaties in Limburg zogenaamde C-Tech Labs realiseren. Het streven is om tegen het einde van de maand mei volgend jaar in Weert het eerste Technieklab van start te laten gaan. Dit bedient de regio Midden Limburg. Na de zomervakantie van 2013 kan het C-Tech Lab dan volledig van start gaan en kan het onderwijs er volop gebruik van maken.

Het C-Tech Lab bestaat uit experimenteerlokalen, een kleine tentoonstellingsruimte en een demonstratieruimte. Het uitgangspunt is dat jaarlijks circa 10.000 bezoekers (16 jaar of jonger) het C-Tech Lab bezoeken. C-Tech Lab wordt ondersteund door Hoge Dunk, overheid, bedrijfsleven en onderwijsinstellingen en werkt samen met organisaties op het terrein van jeugd, cultuur en natuur.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Beeld & Geluid lanceert digitaal lesmateriaal over mediawijsheid bij Netflix-serie Adolescence

    Gisteren om 14:09
    • Voortgezet Onderwijs

    Wetenschapsprogramma Focus onderzoekt wat er mis ging met het Nederlandse leesonderwijs

    Gisteren om 10:39

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland