18 april 2013 om 12:58
< 1 min lezen

Vacatures bij College voor Examens

DEN HAAG - Bij de vaststellingscommissies van het College voor Examens (CvE) staan verschillende vacatures open voor professionals die willen meewerken aan de totstandkoming van examens in het voortgezet onderwijs, namelijk bij de nieuwe beroepsgerichte profielen binnen het vmbo. Dat meldt de Algemene Onderwijsbond (AOb).

De vaststellingscommissies spelen een grote rol in het creëren van de examens in het voortgezet onderwijs. De commissies zijn verantwoordelijk voor de gestelde eisen van de examens. Daarnaast adviseren ze over de normering ervan. 

De AOb kan voor elk van de vaststellingscommissies één persoon voordragen. Voor de functies wordt gezocht naar professionals met ruime ervaring, die lesgeven in examenklassen en die interesse hebben in toetsing en alles daaromheen. De hele vacature staat te lezen op de website van de AOb.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Vwo-leerlingen kunnen hun hele middelbareschooltijd op één school blijven

    Gisteren om 16:17
    • Voortgezet Onderwijs

    Dit gebeurde er in 2025 in het voortgezet onderwijs

    Gisteren om 12:46

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant