11 september 2013 om 11:16
< 1 min lezen

Universitair excellentieprogramma voor vwo’ers

NIJMEGEN - Gisteren zijn twintig vwo-leerlingen op de bêtafaculteit van de Radboud Universiteit Nijmegen begonnen aan een speciaal excellentieprogramma. Daarover bericht de website van de Nijmeegse universiteit.

De leerlingen die deelnemen aan dit door het Pre-University College of Science van de Radboud Universiteit Nijmegen aangeboden programma, behoren tot de allerbeste leerlingen in de vijfde klas van het vwo.

De leerstof is ontwikkeld door docenten van scholen in de regio en door wetenschappers van de universiteit. In tien modules wordt uitgezoomd van het allerkleinste (elementaire deeltjes) naar het allergrootste (kosmologie).

Het aantal deelnemers wordt de komende drie jaar opgevoerd naar zestig leerlingen van in totaal dertig scholen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Universiteit

    Samenwerking om studiesucces Caribische studenten te vergroten is verlengd tot eind 2028

    7 november 2025 om 14:16
    • Universiteit

    Universiteitsgebouw Den Haag dagenlang gesloten vanwege een vergissing

    7 november 2025 om 11:57

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant