17 januari 2013 om 21:07
< 1 min lezen

Sneeuwballengevecht mondt uit in matpartij

DEN BOSCH (Novum) - Een sneeuwballengevecht in Den Bosch is donderdagmiddag uit de hand gelopen. Het gooien van sneeuwballen mondde uit in een gevecht tussen een groep scholieren en een andere groep. Een jongen zou gewond zijn geraakt, meldt de politie. Vooralsnog is niemand opgepakt.

Hoeveel jongeren exact betrokken waren bij het gevecht, weet de zegsman niet. Ook kan hij niet vertellen waar het sneeuwballengevecht begon. Bij de daaropvolgende vechtpartij, die plaatsvond op de Zuiderparkweg, waren in ieder geval leerlingen van het Sint-Janslyceum betrokken.

De politie is nog op zoek naar de jongen die gewond zou zijn geraakt. “Die hebben we nog niet gevonden.” De politie onderzoekt nog wat er precies is gebeurd.

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Voortgezet Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland