School uit Utrecht staat stil bij vermissing docent bij Comomeer
6 mei 2025 om 08:51
< 1 min lezen

School uit Utrecht staat stil bij vermissing docent bij Comomeer

Academie Tien staat stil bij de vermissing van een docent en collega. Rector Richard van den Berg laat dit weten aan RTV Utrecht. “Samen met leerlingen, collega’s en ouders staan we op verschillende manieren stil bij wat er gebeurd is.” Dat meldt RTV Utrecht.

De 31-jarige Nederlander die vermist is in de Noord-Italiaanse provincie Como begon bijna 5 jaar geleden als docent op de middelbare school Academie Tien in Utrecht. Op de school heerst veel verdriet en verslagenheid, aldus de rector. “We openden de school een dag eerder om iedereen die dat wou de ruimte te geven om even samen te komen.”

Samenkomen 

De school biedt iedereen de komende tijd de ruimte om samen te komen. In de lessen wordt stilgestaan bij de vermiste docent.  Hij ging op maandag 28 april alleen een wandeling maken door de bergen bij het Comomeer. Toen hij ’s avonds nog niet terug was, sloeg zijn vriendin alarm. De docent was een ervaren wandelaar.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Docenten

    Onderwijsinspectie wil betere scholing voor zij-instromers binnen het mbo

    Vandaag om 11:29
    • Docenten

    Rijksuniversiteit Groningen moet maatregelen treffen vanwege Miljoenennota

    Vandaag om 09:09

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht