28 augustus 2014 om 15:02
< 1 min lezen

Scholen Flevoland waarschuwen voor fotosessies

Het Bonifatius mavo in Emmeloord heeft een brief aan ouders van leerlingen gestuurd waarin zij waarschuwt voor verdachte fotoshoots. Twee meisjes van een andere middelbare school in Emmeloord werden via Facebook door drie jongemannen uitgenodigd voor fotosessies. Tijdens de shoots werden de meisjes echter tot seksueel contact gedwongen. Dit meldt Omroep Flevoland. 
 

Bij de fotosessies zouden meisjes van tussen de 12 en 16 jaar gedwongen worden tot seksueel contact. Twee meisjes overkwam dit. Na enkele ontmoetingen mondden de fotoshoots uit in seksueel contact. Toen de meisjes weigerden, werden de jonge mannen onplezierig en zouden er bedreigingen zijn geuit. De politie is op de hoogte gesteld. 
 
Het Bonifatius roept ouders op om het onderwerp met hun kinderen te bespreken. Het Emmelwerda College heeft bekend gemaakt dat mentoren in gesprek gaan met leerlingen, terwijl het Zuyderzee College zegt haar strategie nog te moeten bepalen. 
 
© Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Wageningen wil leerlingen laten opgroeien zonder smartphone

    Gisteren om 14:47
    • Voortgezet Onderwijs

    Auris en CVO Accent in Delfshaven werken samen aan inclusief onderwijs

    Gisteren om 13:16

Aankomende evenementen

20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant
21 Nov
Onderwijsfestival
  • Utrecht
27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht