27 september 2012 om 08:02
< 1 min lezen

Scholen Breda ondertekenen convenant over veiligheid

BREDA – Gistermiddag hebben de scholen voor voortgezet onderwijs, de Politie, Halt, het Openbaar Ministerie en een achttal gemeenten in de regio rondom Breda een convenant ondertekend over veiligheid op scholen. Dit initiatief heeft als doel om een veilig opgroeiklimaat te creëren op het voortgezet onderwijs en een samenwerkingsverband tussen alle partners op te zetten.

Het thema “Scholen en Veiligheid” staat volop in de belangstelling, zowel vanuit het perspectief van de scholen (zorg in en om de school) als vanuit het perspectief van veiligheid. In 2005 hebben diverse partijen die actief zijn op deze twee terreinen, het “Convenant Scholen en Veiligheid voortgezet onderwijs regio Breda” afgesloten. Dit convenant wordt nu verlengd.

Breda is Onderwijsstad 2012-2013. Die titel staat voor de kwaliteit van het onderwijs op alle niveaus en samenwerking tussen onderwijspartners. Veiligheid is een belangrijk thema voor het onderwijs in de hele regio.

© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Beeld & Geluid lanceert digitaal lesmateriaal over mediawijsheid bij Netflix-serie Adolescence

    Gisteren om 14:09
    • Voortgezet Onderwijs

    Wetenschapsprogramma Focus onderzoekt wat er mis ging met het Nederlandse leesonderwijs

    Gisteren om 10:39

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht