3 augustus 2012 om 11:37
< 1 min lezen

Praktijkschool voor bouwsector in oktober van start

ZOETERMEER - De eerste leergroepen van de Ketenacademie, een praktijkschool voor de bouwsector, starten in oktober. Dat meldt het platform Ketensamenwerking Woningbouw. De programma's binnen de Ketenacademie hebben als doel om slimmer en beter samen te werken in de bouw.

Deze programma’s zijn gericht op houding en gedrag waarbij de eigen praktijk en de feitelijke werksituatie van de deelnemers leidend zijn en zijn ontwikkeld in samenwerking met vertegenwoordigers uit de gehele sector. Zo worden de programma’s verzorgd door TSM Business School en NCOI Opleidingsgroep.

De Ketenacademie werkt nauw samen met het Centre for Process Innovation in Building and Construction (CPI) van de TU Delft. Het CPI heeft onlangs ook een zogenoemde Ketenmonitor ontwikkeld.

© Nationale Onderwijsgids / Arend Jan Wonink
 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Scholieren die tijdens coronacrisis hulp kregen, kwamen later vaker in de problemen

    Gisteren om 09:08
    • Voortgezet Onderwijs

    Limburgse kinderen vaker ongeoorloofd op vakantie onder schooltijd dan vijf jaar geleden

    12 december 2025 om 15:57

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant