3 september 2012 om 12:07
< 1 min lezen

Politie: bedreiger Wolfsen nog niet in beeld

UTRECHT (Novum) - De bedreigingen aan het adres van de Utrechtse burgemeester Aleid Wolfsen komen vermoedelijk uit het criminele circuit. Of coffeeshophouders erachter zitten, is volgens de politie nog speculeren. "We zijn aan het onderzoeken met wie Wolfsen ooit problemen heeft gehad. Daarbij zijn partijen genoemd en dat hebben we nu in onderzoek", zegt een woordvoerder.

De zegsman reageert op een bericht uit De Telegraaf van maandagochtend. Daarin staat dat volgens bronnen rond het onderzoek coffeeshophouders de bedreigingen hebben geuit.

Een dag voor het binnenkomen van de bedreiging zou het faillissement over een coffeeshop zijn uitgesproken. De twee eigenaren gingen ook persoonlijk failliet. Hun zaak werd eerder dit jaar op last van Wolfsen gesloten, nadat bleek dat ze een te grote voorraad softdrugs in huis hadden.

“Het kan dat coffeeshophouders achter de bedreigingen zitten, maar het kan ook heel goed dat dat niet het geval is. Dat weten we nu nog helemaal niet”, aldus de zegsman. “We zijn nog aan het onderzoeken.”

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Voortgezet Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland