17 juni 2013 om 16:59
< 1 min lezen

Nog drie aanhoudingen voor examendiefstal

(Novum) - De politie heeft maandag nog eens drie aanhoudingen verricht voor betrokkenheid bij de diefstal van examens op de Rotterdamse school Ibn Ghaldoun. Het gaat om mannen van 18 uit Rotterdam, Delft en Den Haag, laat het Openbaar Ministerie weten. De drie zitten allen op het Ibn Ghaldoun.

Voor de diefstal zaten al een 18-jarige Rotterdamse, een 19-jarige man uit Maassluis en een 18-jarige Rotterdammer vast. Ook zij zitten op de islamitische scholengemeenschap. Een zevende verdachte, een 22-jarige Rotterdammer, is inmiddels op vrije voeten.

Justitie is nog volop bezig met het onderzoek naar de diefstal. Onder meer een groot aantal gegevensdragers moet nog worden uitgelezen. Het onderzoek richt zich niet alleen op de dieven, maar ook op degenen die een gestolen examen hebben gebruikt bij het maken van een eindexamen.

Op welke schaal de examens zijn verspreid onderzoekt justitie nog. Wel is al duidelijk dat ook leerlingen buiten Rotterdam examens hebben ingezien.

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Docenten

    Universiteit Twente schrapt cum laude promoveren vanwege ongelijkheid

    Vandaag om 08:45
    • Docenten

    Cao-akkoord voor het primair- én voortgezet onderwijs

    Gisteren om 14:19

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant