Middelbare scholen Den Bosch ontvangen bedreigingen via sociale media
26 november 2024 om 08:11
< 1 min lezen

Middelbare scholen Den Bosch ontvangen bedreigingen via sociale media

Op social media gaan bedreigingen rond aan het adres van een aantal middelbare scholen in Den Bosch. Een woordvoerder van de politie bevestigt een bericht daarover van Omroep Brabant. In de berichten wordt gedreigd dat er dinsdag geschoten zal worden op de scholen.

De woordvoerder laat weten dat de politie “best wat meldingen” heeft gekregen over de bedreigingen, zowel van mensen die de berichten onder ogen hebben gekregen als van de scholen in kwestie. De politie doet onderzoek naar de herkomst van de berichten.

Lessen gaan door 

Volgens Omroep Brabant, die een foto van de dreigende tekst in handen heeft, worden daarin het ds. Pierson College, Yuverta, de Bossche Vakschool en het Rodenborch College genoemd. De lessen op die scholen gaan dinsdagochtend gewoon door, aldus de regionale omroep.

Bedreigingen aan middelbare scholen 

Zondagavond werden ook bedreigingen geuit aan het adres van middelbare scholen in Breda. Daarvoor werd in de nacht van zondag op maandag een minderjarig meisje uit België aangehouden. Haar precieze betrokkenheid wordt nog onderzocht.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Lodewijk College opent eigen Academy voor scholieren die uitdaging zoeken

    Vandaag om 09:36
    • Voortgezet Onderwijs

    Europese onderwijsinnovatie-awards voor vier Nederlandse organisaties

    Vandaag om 08:54

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht