Bestuur JINC met twee mensen uitgebreid
30 oktober 2024 om 14:07
< 1 min lezen

Bestuur JINC met twee mensen uitgebreid

Vanaf november wordt JINC geleid door een tweekoppig bestuur. De Raad van Toezicht heeft, na positief advies van zowel de Ondernemingsraad als het Managementteam, ingestemd met de benoeming van Jane Hempenius als operationeel directeur-bestuurder naast de huidige algemeen directeur-bestuurder, Karin de Groot. Dat meldt JINC.

Karin licht toe: “De belangrijkste reden voor deze wijziging is de meerwaarde van gedeeld leiderschap, om strategisch te kunnen sparren en om de organisatie minder kwetsbaar te maken.”

Deze verandering vormt een sterke basis voor continuïteit en biedt ruimte voor verdere groei en stabiliteit binnen de organisatie.

Samenleving waar je achtergrond niet je toekomst bepaalt 

JINC strijdt samen met bedrijven en scholen voor een samenleving waar je achtergrond niet je toekomst bepaalt. Via het JINC-programma maken leerlingen op het basis-, vmbo- en mbo-onderwijs kennis met allerlei beroepen, ontdekken ze welk werk bij hun talenten past en leren ze solliciteren. Tevens organiseert de organisatie het jaarlijks terugkerende JINC Baas van Morgen (3 juni 2025) en is initiatiefnemer van de Week van Gelijke Kansen (11-17 november 2024).

Door: Nationale Onderwijsgids 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Ook College Rechten van de Mens reageert op wetsvoorstel over toezicht informeel onderwijs

    Gisteren om 14:56
    • Basisonderwijs

    Wetsvoorstel Toezicht informeel onderwijs gaat vakbond CNV te ver

    Gisteren om 14:34

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant