Emelwerda College Emmeloord hanteert tropenrooster vanwege zomers weer
26 juni 2024 om 07:16
< 1 min lezen

Emelwerda College Emmeloord hanteert tropenrooster vanwege zomers weer

Het Emelwerda College uit Emmeloord zet op woensdag 26 juni en donderdag 27 juni een tropenrooster in. Leerlingen van de school zijn op deze dagen extra vroeg vrij. De lessen duren ook maar een half uur. Dat meldt Omroep Flevoland.

De kortere schooldagen gelden voor alle klassen op het Emelwerda College, het Vakcollege Noordoostpolder en het Tienercollege Noordoostpolder. Deze scholen zitten naast elkaar op de plek waar in de toekomst een nieuwe scholencampus moet komen. Voor de Noordoostpolder wordt dat dan een gezamelijke middelbare school.

Tropenrooster 

Het allerlaatste lesuur eindigt om 13.30 uur. Dat geldt dus voor alle scholen. Of andere onderwijsinstellingen in de provincie Flevoland ook een tropenrooster hanteren vanwege het zomerse weer is niet bekend.

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Online Huiswerkklas maakt indruk op middelbare scholen met hoge resultaten

    Gisteren om 13:24
    • Voortgezet Onderwijs

    AI in het klaslokaal zorgt voor kansen, maar er zijn ook zorgen

    Gisteren om 12:03

Aankomende evenementen

22 Sep
Webinar ‘Burgerschapsbeleid in de praktijk’
  • Utrecht
24 Sep
Opleiding: Spanningen op school
  • Utrecht
24 Sep
Nederlands Congres Schoolaanwezigheid 2025
  • Gelderland