5 augustus 2021 om 10:30
< 1 min lezen

Promotiebeurzen voor bètadocenten

Ben je eerstegraads docent in het voortgezet onderwijs in een van de bètavakken en wil je daarnaast promoveren? Dan kun je een aanvraag indienen voor een promotiebeurs in het kader van programma Dudoc-Bèta. Dit meldt NRO.

De beurzen zijn bestemd voor het doen van vakdidactisch onderzoek op het gebied van biologie, scheikunde, natuurkunde, informatica, NLT (Natuur, leven en technologie) of O&O (Onderzoek en ontwerpen).
 
Het Nationaal Regieorgaan Onderwijsonderzoek (NRO) heeft, in samenwerking met de Dudoc-Bèta Programmaraad, de call for proposals voor Dudoc-Bèta 2021 opengesteld. Aanvragen kunnen tot 2 december 2021 om 14:00 uur worden ingediend. Het verdient aanbeveling om vóór 4 november 2021 een intentieverklaring in te sturen, als je van plan bent mee te dingen naar een beurs.
 
Meer informatie is hier te vinden.
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Nieuwe cao hbo: loonsverhoging van 5 procent en eenmalige uitkering van 700 euro

    Vandaag om 13:00
    • Docenten

    Wel of geen surprises maken voor sinterklaasviering op middelbare school?

    Vandaag om 08:51

Aankomende evenementen

27 Nov
De Buitenlandbeurs
  • Utrecht
28 Nov
PROMIS-ES symposium
  • Landelijk
03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg