9 oktober 2020 om 16:24
< 1 min lezen

Po- en vo-scholen kunnen Erasmus+ subsidie aanvragen

Alle scholen in het primair en voortgezet onderwijs kunnen subsidie aanvragen bij het Nationaal Agentschap Erasmus+. Deze subsidie is bedoeld voor mobiliteit van onderwijspersoneel en internationale samenwerkingsprojecten. Ook kunnen er aanvragen gedaan worden voor een Erasmus-accreditatie. Dit meldt de Algemene Vereniging Schoolleiders.

Erasmus+ biedt scholen de mogelijkheid om met andere Europese scholen in contact te komen, zowel online als via fysieke uitwisselingen. Dit kan de communicatieve en interculturele vaardigheden van zowel leraren als leerlingen verbeteren.

Basisscholen en middelbare scholen kunnen ook een aanvraag indienen voor een Erasmus-accreditatie. Deze aanvraag moet voor 29 oktober, 12.00 uur ingediend zijn. De accreditatie is geldig voor de nieuwe programmaperiode 2021-2027 en zorgt ervoor dat het aanvragen van mobiliteitsprojecten bij Erasmus+ vergemakkelijkt wordt.

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Doorstroomtoets van Cito vaakst gekozen door basisscholen

    Vandaag om 11:19
    • Basisonderwijs

    Basisschool Nieuwleuzen moet mogelijk stoppen met technieklessen vanwege vrijwilligerstekort

    Vandaag om 09:38

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant