6 september 2019 om 15:06
< 1 min lezen

Lancering lespakket Samen Dementievriendelijk op 20 september

Leerlingen van het VeenLanden College in Mijdrecht krijgen binnenkort les over dementie. Ze gaan aan de slag met het lespakket Samen Dementievriendelijk, dat ontwikkeld is door de gemeente De Ronde Venen en het Veenlanden College. Dit meldt het AD.

Het doel van het lesprogramma is jonge mensen informatie te verschaffen over dementie. Aan de hand van het lesprogramma krijgen leerlingen uitleg over dementie en wordt hen geleerd mensen die dementie hebben te herkennen en te begeleiden. 
 
Op 20 september zal het programma gelanceerd worden. Een speciale talkshow over dementie maakt deel uit van de opening. Onder meer wethouder Marja Becker, rector Henk Ligthart en lespakketontwikkelaar Onno Geveke zullen hierbij aanwezig zijn. Zij vertellen hoe het lespakket tot stand is gekomen. 
 
Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Voortgezet onderwijs besteedt nog te weinig aandacht aan lezen

    Gisteren om 09:30
    • Voortgezet Onderwijs

    Beleidsregel maatwerk onderwijstijd aangepast per 1 januari 2026

    3 december 2025 om 15:47

Aankomende evenementen

09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
10 Dec
Open huis of kijk- en doemiddagena TalentStad Beroepscollege
  • Overijssel