8 mei 2019 om 12:35
< 1 min lezen

Voorlopig geen uitbreiding islamitisch Haga Lyceum naar Utrecht

Voorlopig komt er geen islamitische middelbare school in Utrecht. Dit heeft onderwijsminister Arie Slob besloten. Hij wees meerdere aanvragen af. Dit meldt het AD.

De Stichting Islamitisch Onderwijs (SIOU) en het Cornelius Haga Lyceum hadden een verzoek ingediend om een islamitische middelbare school te starten. Een woordvoerder van het ministerie laat weten dat er niet bewezen is dat de school genoeg leerlingen zal trekken.
 
Of het SIOU in beroep gaat tegen het besluit, is vooralsnog onbekend. Het Haga Lyceum lijkt wel dit plan te hebben. Söner Atasoy, bestuursvoorzitter van het Haga Lyceum, gaf eerder al aan dat hij, desnoods via eigen middelen, wil uitbreiden naar Rotterdam, Den Haag en Utrecht.
 
Door: Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    NS en CJP bieden in 2026 opnieuw Schooltoer aan voor middelbare scholen

    Gisteren om 13:22
    • Voortgezet Onderwijs

    Scholieren mishandelen tijdens kerstgala twee beveiligers

    Gisteren om 11:35

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant