5 april 2019 om 11:31
< 1 min lezen

Prinses Ariane naar het Christelijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag

Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Ariane der Nederlanden gaat na de zomer naar het Christelijk Gymnasium Sorghvliet in Den Haag. Prinses Ariane zit nu in groep 8 van de Openbare Bloemcampschool in Wassenaar. Dit meldt de Rijksvoorlichtingsdienst.

De periode van de schooltijd van de prinsessen is privé. Op uitdrukkelijk verzoek van de ouders wordt een beroep gedaan op de media de persoonlijke levenssfeer van hun dochters te blijven respecteren.
 
Ariane Wilhelmina Máxima Ines is op 10 april 2007 in Den Haag geboren als derde kind van de koning. Ze is derde in de lijn van troonopvolging. Prinses Ariane woont met haar ouders en zussen, Amalia en Alexia, in de Eikenhorst op landgoed De Horsten in Wassenaar. Ariane zit nu nog op de Openbare Bloemcampschool.
 
De zussen van prinses Ariane gaan ook naar het Christelijk Gymnasium Sorghvliet. Prinses Amalia gaat vanaf 2015 naar de middelbare school en prinses Alexia vanaf 2017.
 
 
Door: Nationale Onderwijsgids
 

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Basisonderwijs

    Cao-akkoord voor het primair- én voortgezet onderwijs

    Vandaag om 14:19
    • Basisonderwijs

    Hilversum boekt goede resultaten met onderwijshuisvesting in 2025

    Vandaag om 13:45

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant