27 september 2018 om 14:36
< 1 min lezen

Smokefree challenge weer van start

Op 1 november 2018 gaat de Smokefree challenge weer van start! Leerlingen uit klas 1 en 2 in het voortgezet onderwijs die meedoen aan deze challenge, beloven een half jaar niet te gaan roken en dingen zo mee naar de hoofdprijs: met de hele klas een dag uit naar keuze. Dit meldt Gezonde School.

Leerlingen die meedoen aan de challenge zetten op drie momenten in het jaar hun handtekening waarmee ze verklaren dat ze niet roken. Ook krijgt de klas voorlichting over roken. Als alle leerlingen het zes maanden volhouden om niet te roken maken ze kans op een uitje met de klas ter waarde van maximaal. Daarvoor moeten ze dan ook een creatieve opdracht maken.

De wedstrijd loopt van november tot en met mei. Aanmelden van de school kan via de contactpersoon bij GGD of instelling voor verslavingszorg.

Download de flyer voor meer informatie over de Smokefree challenge of mail naar dgsg@trimbos.nl

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Meisjes scoren beter op doorstroomtoets, maar krijgen toch een lager schooladvies dan jongens

    Vandaag om 13:07
    • Voortgezet Onderwijs

    Empathie tonen als strafmaatregel

    Vandaag om 10:25

Aankomende evenementen

03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland