25 september 2017 om 12:40
< 1 min lezen

Politie pakt pestende scholieren op voor mishandeling

De politie in Voorne-Putten heeft twee tienermeisjes opgepakt wegens het pesten en mishandelen van twee schoolgenoten. De slachtoffers waren erg bang en durfden niet meer naar school en naar buiten. Dit meldt de politie.

Wekenlang kregen de slachtoffers, twee jonge meiden uit Voorne-Putten, via verschillende social media allerhande verwensingen naar hun hoofd geslingerd. De meisjes durfden hierdoor niet meer naar school en niet meer naar buiten. Ook werden ze vorige maand ingesloten door een groep jongeren. Eén van de slachtoffers kreeg klappen en een filmpje van de mishandeling belandde op social media en ging de hele school door. 
 
De slachtoffers deden uiteindelijk aangifte en de verdachte tienermeisjes werden op school, onder de ogen van hun schoolgenoten, aangehouden door de politie.  Agenten hebben inmiddels met de rest van de pestgroep en hun ouders een hartig woordje gesproken. 
 
De twee hoofddaders moeten zich op een later tijdstip verantwoorden voor de politierechter. Gezien de impact op zowel de school als de verdachte leerlingen, heeft de school hen voorlopig naar huis gestuurd met een time-out.
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer bussen gaan er na de herfstvakantie vanuit Assen naar Zernike Campus rijden

    Vandaag om 14:58
    • Voortgezet Onderwijs

    Raad van State geeft advies over voorstel invoeren van gerichte bekostiging in het onderwijs

    Vandaag om 11:17

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant