21 januari 2016 om 16:12
< 1 min lezen

Grote vechtpartij tussen leerlingen Arnhemse scholen

Op het Montessori College in Arnhem zijn woensdag verschillende scholieren met elkaar op de vuist gegaan. De ouders van de leerlingen hebben donderdagmiddag hierover een brief gehad van het schoolbestuur van de middelbare school. Dit meldt de Gelderlander.  

Tientallen leerlingen waren bij de grote vechtpartij betrokken. Ze zijn van verschillende Arnhemse scholen afkomstig. Het Montessori College doet op dit moment onderzoek naar de reden van het handgemeen en naar de leerlingen die hierbij betrokken waren. De school denkt dat de app Instagram mede de aanleiding was voor de confrontatie.
 
Ouders worden gevraagd om hun kinderen meteen na school naar huis te laten komen, zodat nieuwe vechtpartijen uitblijven. Ook adviseert de directie in de brief om thuis te praten over de gevolgen van verkeerd gebruik van sociale media. 
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Meisjes scoren beter op doorstroomtoets, maar krijgen toch een lager schooladvies dan jongens

    Vandaag om 13:07
    • Voortgezet Onderwijs

    Empathie tonen als strafmaatregel

    Vandaag om 10:25

Aankomende evenementen

03 Dec
Oratie Daan van Uhm
  • Limburg
09 Dec
Open dagen
  • Zuid-Holland
09 Dec
Informatieavond, open huis en open lesmiddagen bij Gerrit Rietveld College
  • Utrecht