21 juni 2013 om 11:15
< 1 min lezen

Politiek Den Bosch enthousiast over onderwijscampus

DEN BOSCH - In Den Bosch heeft maandagavond de commissie 'Maatschappelijke ontwikkelingen' vergaderd over het realiseren van een onderwijscampus. Deze campus zou onderdak moeten gaan bieden aan het Jeroen Bosch College en het Stedelijk vmbo-College. Daarover bericht de website van het Brabants Dagblad.

Veel politici in Den Bosch staan welwillend tegenover dit plan. Het is de bedoeling dat het Stedelijk vmbo-College gehuisvest wordt in het huidige pand van het Jeroen Bosch College en dat het Jeroen Bosch College zijn intrek neemt in het nabijgelegen kantoorpand Cementrum.

Eén partij heeft tegen het plan gestemd: de SP. Niet omdat zij het een slecht plan vindt, maar omdat zij doorcentralisatie in dit geval niet ziet zitten.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Gisteren om 15:15
    • Docenten

    Lerarentekort daalt wel, maar vooral in de Randstad is er nog een groot probleem

    Gisteren om 12:28

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant