18 juni 2013 om 13:10
< 1 min lezen

Regionale proeverij VO-academie

UTRECHT - Op 9 september organiseert de VO-raad de eerste regionale proeverij van de VO-academie. Met deze bijeenkomst wil de VO-raad schoolleiders en bestuurders in het voortgezet onderwijs informeren over en betrekken bij de activiteiten van de VO-academie. Daarover bericht de website van de VO-raad.

Staatssecretaris Sander Dekker opent de eerste bijeenkomst. Hij zal die dag zijn visie op de professionalisering van schoolleiders geven.

Daarnaast zijn er diverse deelsessies met gerenommeerde sprekers uit de sector. De VO-academie organiseert dit najaar drie regionale bijeenkomsten.

De eerste regionale proeverij vindt op 9 september van 16.00 tot 20.00 uur plaats in Cursus- en vergadercentrum Domstad in Utrecht. Vooraf aanmelden is vereist.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Docenten

    Hoe maak je als docent LHBTIQA+ bespreekbaar in de klas?

    Gisteren om 10:00
    • Docenten

    Middelbare scholen ontvangen meer geld voor Holocausteducatie

    Gisteren om 08:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant