17 juni 2013 om 10:00
< 1 min lezen

Middelbare scholieren behouden Cultuurkaart

GRONINGEN - De Cultuurkaart voor middelbare scholieren blijft bestaan. Onderwijsminister Jet Bussemaker investeert de komende tien jaar elk jaar een bedrag van 4,9 miljoen euro in de Cultuurkaart. Daarover bericht de website van de VO-raad.

Bussemaker heeft de Tweede Kamer afgelopen dinsdag middels een brief op de hoogte gesteld van haar visie op het cultuurbeleid.

Vanaf het schooljaar 2013-2014 stelt Bussemaker per jaar 4,9 miljoen euro voor de Cultuurkaart beschikbaar: 5 euro per leerling in het voortgezet onderwijs. Scholen doen op vrijwillige basis mee en dragen 10 euro per leerling bij.

Met de Cultuurkaart kunnen middelbare scholieren deelnemen aan culturele activiteiten, zoals een bezoek aan een museum of theater. Daarnaast kunnen zij de kaart gebruiken als kortingskaart bij culturele instellingen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Staphorsters kunnen vanaf januari 2026 ondersteuning aanvragen voor schoolspullen

    Gisteren om 15:55
    • Voortgezet Onderwijs

    Gymdocenten lopen risico op gehoorschade door al het lawaai in de sporthal

    Gisteren om 15:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant