6 december 2012 om 14:59
< 1 min lezen

Linde College ontstemd over NOS Journaal

WOLVEGA - Het Linde College in Wolvega is ontstemd over de handelwijze van het NOS Journaal. Daarover bericht de website van Omrop Fryslân.

Zaterdag zond het NOS Journaal een item uit over de misstanden bij onderwijsgroep Amarantis. Daarvoor werden archiefbeelden van het Linde College gebruikt. De opnamen waren in mei op deze school gemaakt naar aanleiding van een ander onderwerp.

Dit is bij de directie van het Linde College in het verkeerde keelgat geschoten. Zij wil niet in verband worden gebracht met de problematische situatie van Amarantis.

De directie heeft het NOS Journaal met klem verzocht de beelden niet opnieuw te gebruiken. Maar afgelopen maandag waren op het journaal weer beelden van het Linde College te zien.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Voortgezet Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
25 Mar
VO-Congres
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant