25 juli 2012 om 11:17
< 1 min lezen

Jongeren op Centraal Station Zwolle voorgelicht over geslachtsziektes

ZWOLLE – GGD IJsselland gaf maandag bij het Centraal Station van Zwolle voorlichting over geslachtsziektes aan jongeren die op vakantie gaan. Het blijkt dat een groot aantal jongeren niet goed weet hoe gevaarlijk soa's en het hiv-virus zijn. Dat meldt de website van RTV Oost.

Jongeren lopen in bijvoorbeeld Spanje en Turkije meer kans op een soa of hiv-infectie. Na de zomervakantie zullen vermoedelijk veel jongeren met een geslachtsziekte aankloppen bij de GGD.

Nabij het Zwolse Centraal Station, onder andere op de plaats waar jonge vakantiegangers in de touringcars stappen, deelden voorlichters van de GGD gratis condooms uit. De komende dagen bezoeken zij ook enkele campings in Ommen om daar te vertellen over de gevaren van onveilig vrijen.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Onderwijsinspectie houdt situatie bij VO Campus Eemsdelta nauwlettend in de gaten

    Gisteren om 11:44
    • Voortgezet Onderwijs

    Jongeren willen wel beleggen, maar missen financiële educatie in het onderwijs

    Gisteren om 08:50

Aankomende evenementen

29 Oct
Jaarcongres Traumasensitief onderwijs
  • Noord-Holland
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant