15 november 2013 om 09:36
< 1 min lezen

Havo en vwo via internet doen

AMSTERDAM - Vanaf januari biedt het gloednieuwe onlineplatform Slimleren.nl havisten en vwo'ers de mogelijkheid om schoolvakken als natuur-, schei- en wiskunde via internet te doen. Het is in ons land de eerste keer dat digitaal onderwijs op zo'n grote schaal aan deze groep leerlingen wordt aangeboden.

Het platform Slimleren.nl is een aanvulling op het klassikale onderwijs. Doel hiervan is om het middelbare onderwijs beter te laten aansluiten bij de behoefte van leerlingen, die in hun dagelijks leven veel meer technologie gebruiken dan op school.

Doordat iedere leerling op zijn eigen manier en in zijn eigen tempo kan leren, verbeteren de schoolprestaties en verloopt het leerproces efficiënter.

Via Perssupport.nl

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Staphorsters kunnen vanaf januari 2026 ondersteuning aanvragen voor schoolspullen

    24 december 2025 om 15:55
    • Voortgezet Onderwijs

    Gymdocenten lopen risico op gehoorschade door al het lawaai in de sporthal

    24 december 2025 om 15:00

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant