8 oktober 2012 om 17:53
< 1 min lezen

Een nieuwe stap in het “leren-leren”, Study Vision Online

BILTHOVEN – Vandaag is de officiële lancering van een nieuw product dat zich richt op het aanleren van studievaardigheden van alle leerlingen in het voortgezet onderwijs van VMBO tot Gymnasium, Study Vision Online (SVO).

Het “leren-leren” is de afgelopen jaren steeds belangrijker geworden voor alle leerlingen in het voortgezet onderwijs. De Maltha groep, met 30 jaar ervaring, heeft hierin de volgende stap gezet: zij hebben een studievaardigheidstraining ontwikkeld die wordt aangeboden in een online omgeving.

“Het product” geeft Dhr. Maltha aan “is een samensmelting van onze ervaring en de expertise uit onderzoek en wordt op een manier aangeboden die inspeelt op de belevingswereld van de jeugd. Daarnaast verschaft Study Vision Online de mentor met een gedetailleerd beeld van zijn leerlingen. Dit verhoogt dan ook de efficiëntie van de mentor”.

Study Vision Online is een web-based programma met de “look en feel” van een computerspel. Het bestaat uit 4 werelden, elk gericht op een andere fase in het voortgezet onderwijs, waarbij er aandacht is besteed aan het niveau en taalgebruik van de leerling. Door middel van controle momenten wordt er geëvalueerd hoeveel van de aangeboden kennis kan worden opgehaald.

© Nationale Onderwijsgids / Study Vision Online

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Cao-akkoord voor het primair- én voortgezet onderwijs

    6 november 2025 om 14:19
    • Voortgezet Onderwijs

    ‘Schooluitval zonder startkwalificatie is het gevolg van een opeenstapeling van factoren’

    6 november 2025 om 13:13

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant