16 april 2013 om 11:28
< 1 min lezen

Echte leerlingen presenteren fictieve ondernemingen

PUTTEN - Vierdeklassers van VMBO Handel & Verkoop van het in Putten gevestigde Christelijk College Groevenbeek hebben afgelopen woensdagavond voor publiek hun zelfbedachte fictieve ondernemingen gepresenteerd. Dat meldt Deputtenaer.nl.

Het bedenken van de fictieve ondernemingen betrof een omvangrijke praktijkeindopdracht. Deze opdracht heeft de vmbo’ers sinds de kerstvakantie beziggehouden. In het kader hiervan schreven ze onder andere een ondernemingsplan en een marketingplan.

Onder de aanwezigen waren onder anderen vrienden, familieleden en stagebegeleiders. Terwijl zij van wat lekkers genoten, dat werd gepresenteerd door leerlingen van VMBO Toerisme & Recreatie, hielden de leerlingen hun boeiende verhalen over hun fictieve ondernemingen.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Vwo-leerlingen kunnen hun hele middelbareschooltijd op één school blijven

    Gisteren om 16:17
    • Voortgezet Onderwijs

    Dit gebeurde er in 2025 in het voortgezet onderwijs

    Gisteren om 12:46

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant