21 augustus 2012 om 14:55
< 1 min lezen

Brugklassers christelijke scholengemeenschap Walcheren boffen

MIDDELBURG - Een leuke binnenkomer voor brugklassers van christelijke scholengemeenschap Walcheren. Deze school in Middelburg geeft alle nieuwe leerlingen voor komend schooljaar een MacBook Air of iPad in bruikleen. Dat meldt de website van Omroep Zeeland.

De hebbedingen worden verspreid om een impuls te geven aan interactief lesgeven. Handig voor docenten, die al gedurende de les leerstof naar hun leerlingen kunnen sturen. Handig voor leerlingen, die met een minder zware schooltas hoeven om te zeulen. En ook handig voor leerlingen met dyslexie, die teksten via de MacBook Air of iPad kunnen laten voorlezen.

Wel gaat de school ervan uit dat ouders van leerlingen bijdragen in de kosten van de aanschaf van de MacBook Air en iPad, die deze week aan de brugklassers worden gegeven.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
  • Moet je je studieschuld opgeven als je belastingaangifte doet?
    • Voortgezet Onderwijs

    Moet ik mijn studieschuld doorgeven bij de belastingaangifte 2025?

    2 februari 2026 om 09:38
  • Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk
    • Voortgezet Onderwijs

    Meer voortijdige schoolverlaters in het mbo, maar niet meer groenpluk

    18 augustus 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

04 Mar
Hét UU-onderwijs evenement
  • Utrecht
24 Mar
“Met Alle Respect!” 2026
  • Utrecht
26 May
Kennismaking nieuwe leerlingen Gymnasium Bernrode
  • Noord-Brabant
02 Jun
Conferentie Naar Inclusiever Onderwijs 2026
  • Noord-Holland